2022-11-17 / VG / Actualiteiten / prof. mr. F.J. (Fokke Jan) Vonck

Op donderdag 17 november 2022 verzorgen wij bij Van der Valk Hotel, Prins Bernhardstraat 75 in Vianen, van 10:00 tot 17:30 uur de Master Actualiteiten vastgoedrecht voor het notariaat, docent prof. mr. F.J. (Fokke Jan) Vonck.
Je bent welkom vanaf 09:30 uur voor koffie en thee.
Wij stellen actieve participatie van de deelnemers zeer op prijs, omdat dat de effectiviteit van de Master Class in belangrijke mate verbetert, de kennisoverdracht bevordert en het geheel levendiger maakt.
Docent
Fokke Jan is hoogleraar notarieel goederenrecht aan de Vrije Universiteit Amsterdam en of counsel bij de praktijkgroep Vastgoed van Loyens & Loeff N.V. te Amsterdam. Hij is bestuurslid van de Vereniging voor Bouwrecht en van de Stichting Beroepsopleiding Notariaat, hoofddocent van de Grotius specialisatieopleiding Onroerend Goed, hoofdredacteur van de Groene Serie Zakelijke rechten, lid van de redactieraad van het Tijdschrift voor Bouwrecht, vaste medewerker van het Weekblad voor Privaatrecht, Notariaat en Registratie en hij verzorgt met grote regelmaat postacademisch onderwijs.
Studiepunten
Voor het geheel bijwonen van deze Master Class worden 6 studiepunten toegekend door de KNB en SOMN.
Kosten
Voor alle mensen die werken bij een kantoor dat PG Advanced abonnee van PraktijkGenerator is, is de Master Class GRATIS. De enige beperking is de capaciteit van de zaal. Het maakt dus niet uit met hoeveel kantoorgenoten je komt.
Anderen betalen EUR 679,– exclusief BTW, per persoon. De prijs is inclusief uitgebreid lunchbuffet, frisdranken, koffie en thee. Dit laatste geldt natuurlijk ook voor onze PG Advanced abonnees. Parkeren is gratis.
On Demand
Deze Master Class zal op een later tijdstip op onze website on demand beschikbaar zijn.
Aanmelding
Klik op de onderstaande knop Inschrijving en meld je aan. Controleer of je je e-mailadres goed hebt ingevuld, aangezien alle correspondentie over de Master Class naar dat e-mailadres zal worden verzonden. Je ontvangt een bevestiging dat we jouw aanmelding hebben ontvangen.
Als je niet werkt bij een kantoor dat Advanced abonnee is, ontvang je na verloop van tijd een factuur per e-mail. Na betaling ontvang je een toegangsbewijs per e-mail.
Kort voor de dag van de Master Class sturen wij nog een e-mail met details over de Master Class. Aanmelden kan tot 19 oktober 2022, tenzij de zaal eerder is volgeboekt.
Je kunt je voor deze Master Class aanmelden en tegelijkertijd ook voor onze andere Master Classes.
Beperkt aantal deelnemers
Er is slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Schrijf je dus snel in, toewijzing geschiedt in de volgorde van binnenkomst.
No show kosten
Indien je je hebt ingeschreven voor een Master Class maar bent verhinderd, hanteren wij het onderstaande voor wat betreft no-showkosten:
- Afmelding meer dan vier weken voor aanvang van de Master Class: EUR 0,–.
- Afmelding binnen vier weken tot een week voor aanvang van de Master Class: EUR 50,– exclusief BTW.
- Afmelding binnen een week voor aanvang van de Master Class of bij no-show: EUR 75,– exclusief BTW.
Wij zijn hoe dan ook de kosten verschuldigd aan de docent en het hotel. Dat vinden we geen enkel probleem, als je maar komt! Je mag altijd een vervanger naar voren schuiven, mits je dat van te voren per e-mail aan Eveline Nieukoop doorgeeft. Als een vervanger daadwerkelijk deelneemt, ben je geen no-showkosten verschuldigd.
Ik ben geen PG Advanced abonnee.
Als je niet werkt bij een kantoor dat een PG Advanced abonnement heeft op ons modellensysteem (downloaden alle Nederlands- en Engelstalige modellen, GRATIS toegang tot onze Master Classes, EXCLUSIEF toegang tot onze webinars en GRATIS PE-punten), kun je dat met onmiddellijke ingang veranderen.
Heeft jouw kantoor een PG OR abonnement (downloaden Nederlandstalige ondernemingsrechtmodellen) op ons systeem, dan kun je met onmiddellijke ingang upgraden.
Bel met 026 379 19 12, dan helpen wij je verder.