Over Praktijkgenerator

  • Her bestuur bestaat uit:

    Mr L.F. (Luutzen) Tamminga

    Oud-notaris, met meer dan 35 jaar ervaring in het (internationale) ondernemingsrecht.

    06 52 36 12 49

    026 37 91 912

    luutzen.tamminga@praktijkgenerator.nl

    Mr D.R. (Dirk) de Lange

    Oud-notaris, met meer dan 25 jaar ervaring in het (internationale) ondernemingsrecht, (co)auteur van verschillende wetenschappelijke artikelen over het ondernemingsrecht.

    06 46 37 85 59

    026 37 91 912

    dirk.de.lange@praktijkgenerator.nl

    De modellen worden geschreven en onderhouden door Luutzen Tamminga en:

    Mr. A. (Annemarie) Braakman-Ven

    Oud-kandidaat-notaris, met ruim 20 jaar ervaring in de familierechtpraktijk en met gevoel voor taal.

    06 19 78 31 58

    026 37 91 912

    annemarie.braakman@praktijkgenerator.nl

    Mr J.D.M. (José) de Rooij

    Oud-notaris, met meer dan 30 jaar ervaring in de notariële (vastgoed)praktijk, met als specialisaties projectontwikkeling, bedrijfsmatig en landelijk vastgoed en landgoederen.

    0168 33 03 72

    info@josederooij.nl

    Mr M.I.W.E. (Madeleine) Hillen

    Via Het Notarieel Bureau beantwoordt Madeleine vragen over erfrecht en huwelijksvermogensrecht, personen- en familierecht, beslag en faillissement, tenuitvoerlegging van vonnissen en de Wet op het notarisambt. Van origine is Madeleine kandidaat-notaris, was jaren gerechtsauditeur van de Hoge Raad, rechter-plaatsvervanger en medewerker van het Notarieel Juridisch Bureau van de KNB.

    06 21 43 86 63

    hillen@hetnb.nl

    Ons sales team bestaat uit:

    Drs S. (Sabine) Jochems

    Bedrijfskundige, met meer dan 15 jaar ervaring in (internationale) marketing, communicatie, sales & efficiency processen.

    06 24 61 18 61

    026 37 91 912

    sabine.jochems@praktijkgenerator.nl

    W. (Wendy) Bootsman

    Sales professional met meer dan 30 jaar ervaring.

    06 51 69 09 23

    026 37 91 912

    wendy.bootsman@praktijkgenerator.nl

    Ons office-team bestaat uit:

    E.Ch. (Eveline) Nieukoop

    Office manager, met meer dan 20 jaar secretariële ervaring in de notariële praktijk.

    06-23780286

    026 - 37 91 912

    eveline.nieukoop@praktijkgenerator.nl

    J.J.J. (Joyce) Blom

    Office manager, met meer dan 20 jaar secretariële ervaring in de makelaardij.

    06 53 73 86 86

    026 37 91 912

    joyce.blom@praktijkgenerator.nl

  • PraktijkGenerator is de Modellenbank voor het Notariaat.

    Onze visie:

    Welvaart zorgt voor geluk. Ordening zorgt voor welvaart. Notarissen zorgen voor ordening. Wij ontzorgen notarissen.

    Onze missie:

    Wij bewerken en bundelen knowhow en delen dat via het Internet. Wij geven notarissen het online gereedschap waarmee zij hun cliënten veel beter kunnen helpen, veel meer omzet uit hun dossiers kunnen halen, dossiers veel efficiënter kunnen behandelen, een enorme tijdsbesparing realiseren op hun modellenbeheer, kosten/claims effectief kunnen vermijden en hun positie van trusted advisor kunnen herwinnen. Wij leiden notarissen op om ervoor te zorgen dat hun kennis op topniveau blijft.

Mail of bel

026 379 19 12

voor meer info