Demo aanvragen
Terug naar overzicht

Master Class Verdiepingscursus Tweetrapsmakingen opzetten en afwikkelen

Op woensdag 11 november 2026 verzorgen wij bij Van der Valk Hotel, Prins Bernhardstraat 75 in Vianen, van 10.00 tot 17.00 uur de Master Class Verdiepingscursus tweetrapsmakingen opzetten en afwikkelen , docenten prof. mr W. (Wouter) Burgerhart en prof. mr F.W.J.M. (Freek) Schols. Je bent welkom vanaf 9.30 uur voor koffie en thee.

Algemene informatie

Algemene informatie over onze Master Classes vind je HIER.

Onderwerpen

**

Docenten

**

Kosten

Voor alle mensen die werken bij een kantoor dat PG Advanced abonnee van PraktijkGenerator is, is de Master Class GRATIS. De enige beperking is de capaciteit van de zaal. Het maakt dus niet uit met hoeveel kantoorgenoten je komt.

Anderen betalen EUR 579,- exclusief BTW, per persoon. De prijs is inclusief uitgebreid lunchbuffet, frisdranken, koffie en thee. Dit laatste geldt natuurlijk ook voor onze PG Advances abonnees. Parkeren is gratis.

Master Class via livestream

Sinds 2024 zijn onze Master Classes in Vianen ook via livestream te volgen. Dat scheelt je aardig wat reistijd. En als je uiteindelijk toch niet kunt, krijg je geen no-showfactuur. De inschrijving gaat net zo makkelijk als voor de fysieke deelname. Klik op de knop ‘Inschrijven voor livestream’ en je krijgt automatisch een bevestigingsmail met aanvullende informatie. Probeer het eens uit!

On demand

Deze Master Class zal op een later tijdstip op onze website on demand beschikbaar zijn.

Aanmelden

Fysieke Master Class: aanmelden kan tot en met 12 oktober 2026, tenzij de zaal eerder is volgeboekt.

Master Class via livestream: aanmelden kan tot en met 9 november 2026.

Kort voor de dag van de Master Class sturen wij een e-mail met details over de Master Class.

Nadere informatie

In aanloop naar de Master Class ontvang je van ons de door de docent aangeleverde PowerPoint-presentatie en het eventuele cursusmateriaal.

Beperkt aantal deelnemers

Er is slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Schrijf je dus snel in, toewijzing geschiedt in volgorde van aanmelding.